• Киев, ул. Краковская, 7, ор-р м.Дарница
  • info@danni.com.ua
ПН-ПТ 09:00 - 19:00
СБ-НД 10:00 - 18:00

Кошик порожній!

Психологія відносин

Чи є порох в порохівницях?

19.12.2019

0   121

Ніхто не замислюється про це в 20 років, і в 30 тим більше. Бурхлива молодість, потім пошуки покликання, сім'я, діти, побудова кар'єри, подорожі... Ми сповнені сил та енергії, на сексуальні втіхи у нас є і час і бажання. Ми вивчаємо своє тіло, експериментуємо, відкриваємося. А що ж далі? Ми боїмося про це думати, ніхто не хоче уявляти себе в старості з купою турбот. Звичайно, багато хто вважає, що..

Б'є, значить любить?

07.12.2019

0   119

Цією історією вже точно не здивуєш більшість людей. Хтось чув анекдоти на тему БДСМ, деякі побували на костюмованих вечірках зі схожою тематикою, сміливці випробували елементи цих гарячих ігор в своїх спальнях, багато підглядають категорію жорстких ігор в порнофільмах, остерігаючись розголосу і засудження.І повірте, для більшості БДСМ-це збочення, розпуста, порок і хвороба. А шкода…До слова, ще зо..

Міфи і стереотипи в сексі

28.11.2019

0   157

Недостатня освітня база навіть в такому делікатному питанні, як секс породжує масу проблем, небажання вивчати цей процес вводить багатьох людей в оману і може зіпсувати задоволення від життя. Давайте розберемося в найпоширеніших байках про секс, підкріпивши це фактами і логічним мисленням. Чоловіки хочуть сексу більше ніж жінки Отже, жінки завжди шукають серйозних відносин і любові. Це н..

Помилки і шкідливі звички в сексі

28.11.2019

0   143

Обізнаний, а значить озброєний! Ніхто не хоче бути лузером, а тим більше в справах любовних. Але володіючи певною корисною інформацією ми здатні змінити ситуацію в кращу сторону. Сьогодні розберемо найрозповсюдженіші помилки в сексі, зрозуміємо, як їх уникнути і більше не будемо повертатися до цього. Комплекси Це, ймовірно, найзапекліший ворог насолоди. Скільки б могло статися прекрасних і с..

"Любов живе три роки"... а секс?

26.09.2019

0   196

Найкраще, що могло подарувати нам ХХ століття - це сексуальна революція. Саме завдяки їй ми сьогодні відкрито говоримо про секс, партнерів, маємо можливість пробувати все, чого бажає наше сексуальне Я і не бути присоромленим або, ще гірше, покараним. Саме завдяки сексуальній революції, вступаючи в стосунки, ми розуміємо, що секс, а аж ніяк не іпотека, борг перед суспільством або картинка НЕ-сам..

Ким ти будеш сьогодні? Трохи про користь рольових секс-ігор...

23.08.2019

0   187

Ви теж помітили, що в нашому суспільстві склалося два войовничих табори? Перші - яскраві прихильники сексуальних рольових ігор, інші - затяті противники. Одні жити не можуть без "рольовок", другі вважають їх розпустою, вульгарністю і приписують до розряду сексуальних відхилень.І чомусь зовсім мало тих, хто розуміє істинне призначення та роль сексуальних ігор в інтимному житті пари: урізноманітнити..

Коли дівчатка грають не в ляльки .... Іграшки для пар ЖЖ

17.07.2019

0   152

Подейкують, що справжнє, ні з чим незрівнянне задоволення в сексі жінка може пізнати тільки.... з жінкою. Тому що вона отримує партнера, який точно знає, ЧОГО ХОЧЕ ЖІНКА. Але це не зовсім так... Ми в Danni теж знаємо) Чому дівчат приваблює секс з іншою дівчиною? Кожен новий партнер (неважливо - чоловік або жінка) приносить в наше сексуальне життя новий досвід, нові вміння, нові враження. В цьом..

Відверто про потаємне: 5 правил інтимного спілкування в парі

03.07.2019

0   290

Наскільки ви відверті зі своїм сексуальним партнером? Не в сенсі планів на життя або політичних поглядів, а в сенсі сексуальних бажань, фантазій, табу?Оцініть за 10-бальною шкалою, де 10 - максимальний ступінь довіри і відвертості.Оцінили?Так ось, якщо ваша оцінка 9 і нижче, читайте список варіантів, як прийти до заповітної 10-ке. Правило 1. Називайте речі своїми іменами. Вам не 5 років і ви ..

Коли третій НЕ зайвий: що потрібно знати про секс утрьох

03.07.2019

2   468

Насправді, в сексі не так багато збочень, як нав'язувала нам цензура. І секс утрьох точно не з їх числа. Наші редактори довго думали, як подати цю тему, щоб розповісти про всі насолоди, які готує вам секс утрьох. І вирішили, що немає нічого кращого, ніж почути про все з вуст досвідченого практикуючого..."Саме класне, що вас чекає - це абсолютно нові враження. Від усього: і від участі, власне стате..