• Киев, ул. Красноткацкая, 1, ор-р м.Дарница
  • info@danni.com.ua
ПН-ПТ 09:00 - 19:00
СБ-НД 10:00 - 18:00

Кошик порожній!

Психологія відносин

Ким ти будеш сьогодні? Трохи про користь рольових секс-ігор...

23.08.2019

0   25

Ви теж помітили, що в нашому суспільстві склалося два войовничих табори? Перші - яскраві прихильники сексуальних рольових ігор, інші - затяті противники. Одні жити не можуть без "рольовок", другі вважають їх розпустою, вульгарністю і приписують до розряду сексуальних відхилень.І чомусь зовсім мало тих, хто розуміє істинне призначення та роль сексуальних ігор в інтимному житті пари: урізноманітнити..

Коли дівчатка грають не в ляльки .... Іграшки для пар ЖЖ

17.07.2019

0   59

Подейкують, що справжнє, ні з чим незрівнянне задоволення в сексі жінка може пізнати тільки.... з жінкою. Тому що вона отримує партнера, який точно знає, ЧОГО ХОЧЕ ЖІНКА. Але це не зовсім так... Ми в Danni теж знаємо) Чому дівчат приваблює секс з іншою дівчиною? Кожен новий партнер (неважливо - чоловік або жінка) приносить в наше сексуальне життя новий досвід, нові вміння, нові враження. В цьом..

Відверто про потаємне: 5 правил інтимного спілкування в парі

03.07.2019

0   132

Наскільки ви відверті зі своїм сексуальним партнером? Не в сенсі планів на життя або політичних поглядів, а в сенсі сексуальних бажань, фантазій, табу?Оцініть за 10-бальною шкалою, де 10 - максимальний ступінь довіри і відвертості.Оцінили?Так ось, якщо ваша оцінка 9 і нижче, читайте список варіантів, як прийти до заповітної 10-ке. Правило 1. Називайте речі своїми іменами. Вам не 5 років і ви ..

Коли третій НЕ зайвий: що потрібно знати про секс утрьох

03.07.2019

2   162

Насправді, в сексі не так багато збочень, як нав'язувала нам цензура. І секс утрьох точно не з їх числа. Наші редактори довго думали, як подати цю тему, щоб розповісти про всі насолоди, які готує вам секс утрьох. І вирішили, що немає нічого кращого, ніж почути про все з вуст досвідченого практикуючого..."Саме класне, що вас чекає - це абсолютно нові враження. Від усього: і від участі, власне стате..