Безкоштовна доставка у відділення при замовленні від 500 грн 🚚
  • Киев, ул. Краковская, 7, ор-р м.Дарница
  • info@danni.com.ua
ПН-ПТ 09:00 - 19:00
СБ-НД 10:00 - 18:00

Кошик порожній!

Чи є порох в порохівницях?

Чи є порох в порохівницях?

2019-09-01 11:36:30   0   633
фото пенсіонери

Ніхто не замислюється про це в 20 років, і в 30 тим більше. Бурхлива молодість, потім пошуки покликання, сім'я, діти, побудова кар'єри, подорожі... Ми сповнені сил та енергії, на сексуальні втіхи у нас є і час і бажання. Ми вивчаємо своє тіло, експериментуємо, відкриваємося. А що ж далі? Ми боїмося про це думати, ніхто не хоче уявляти себе в старості з купою турбот. Звичайно, багато хто вважає, що людині стільки років, на скільки вона себе почуває, і це прекрасна життєва позиція! Але в силу певних загальних обставин, як, наприклад, рівень життя в країні, низька ступінь відповідальності за своє здоров'я, турбота про близьких, моральні та релігійні блоки-питання плотських втіх або відходить на задній план або й зовсім зникає. Це, безсумнівно, сумно. Адже секс-це дуже і дуже важлива частина життя кожної людини, цей факт незаперечний. Пропоную проаналізувати цю делікатну тему, перестати ігнорувати її та боятися обговорення, а також вжити заходів для того, щоб в повній мірі насолоджуватися життям та віком у всіх його проявах.

Експерти з гінекології та урології наполегливо рекомендують зберігати регулярне статеве життя навіть після виходу на пенсію. Процеси старіння не несуть в собі тих факторів, які можуть блокувати сексуальну функцію, якщо тільки немає певних захворювань. Люди в зрілому віці рідко обговорюють свої проблеми з фахівцями через низьку самооцінку, самотність, збентеження, страхи. Найчастіше вони побоюються, що над ними просто посміються. Тому в медичних установах експерти різних профілів повинні пояснювати пацієнтам про важливість сексуальності зрілих людей і про її прямий  зв'язок з фізичними та емоційними аспектами здоров'я.

Тільки подумайте: після певного вікового бар'єру Ви вже не намагаєтесь справити враження, Ви можете бути самими собою-сформованою самодостатньою особистістю, яка має багато можливостей пізнавати світ і своє тіло. Вам не потрібно думати про побудову сім'ї та кар'єри, про оплату рахунків та погонею за успіхом.

Пора подумати про себе!

Важливий момент: у певному віці перестає працювати біологічний сценарій, розрахований на продовження роду. Секс починає набувати зовсім іншого сенсу, наповненого задоволенням.

Не вірите ?

Прийняття себе такими, якими Ви є, дуже розкріпачує. Дослідження та опитування на цю тему дійсно доводять, що з віком секс поліпшується за якістю та емоційним насиченням.

Користь сексу безпосередньо полягає в тому, що відбувається сплеск гормонів щастя, а це:

  1. - прискорює обмін речовин;
  2. - поліпшує кровообіг;
  3. - тренує тіло;
  4. - корисно для психіки і фізичного здоров'я;
  5. - знижує ризик гіпертонії;
  6. - нормалізує тиск і сон.

Це справжнісінький еліксир молодості. Але не потрібно забувати, що це може бути стресом для серцево-судинної системи, який виявиться надмірним навантаженням для організму, особливо це стосується чоловіків. Також необхідно враховувати, що через вікові зміни жіночий організм починає виробляти менше природньої вагінальної змазки, тому необхідно використовувати спеціальні лубриканти для вагінального сексу, вибір яких в нашому магазині величезний. Але, в будь-якому випадку, увага та ніжність, яку Ви проявляєте один до одного, дарують приголомшливий ефект.

Дослідження показали, що, хоча секс важливий для більшості людей похилого віку, ця тема майже не обговорюється ні між партнерами ні з фахівцями в сфері охорони здоров'я. А в наших широтах тема сексуальності жінок старше 65 років табуйована навіть лікарями. Це пояснюється тим, що в українській медичній практиці секс у жінок в період постменопаузи не розглядається, а громадська думка заперечує можливість статевих контактів і сексуальних переживань.

Не є винятком відносини з людьми молодшого віку, але це справа окремо взятих пар. І тільки регулярна турбота про своє здоров'я та здоров'я партнера, обговорення своїх потреб з фахівцями, відкритий погляд на можливість продовження повноцінних сексуальних відносин, внесення різноманітності і якісні обстеження в спеціалізованих установах, налагодження комунікації з протилежною статтю допоможуть запобіганню безліч проблем і поліпшать якість життя.

Повноцінність буття складається з безлічі факторів. Люди насолоджуються кожним днем за ​​допомогою руху, смачної їжі, купівлі речей, про які мріяли, туризму, музики, хобі. Інтимна близькість, як і близькість в цілому, в цьому списку займають чи не найперше місце.

Пам'ятайте про це і беріть від життя все, адже це справжній дар.

З турботою про Ваші оргазмах, Danni...


Поділіться статтею в соцмережах

Коментарі:
Увага: HTML символи заборонені!