• Киев, ул. Красноткацкая, 1, ор-р м.Дарница
  • info@danni.com.ua
ПН-ПТ 09:00 - 19:00
СБ-НД 10:00 - 18:00

Кошик порожній!

Огляди та рекомендації

Чоловічий Шопінг: секрети вибору еротичної чоловічої білизни

03.09.2019

0   11

Хто розумний колись сказав, що справжній секс починається не в спальні ввечері з поцілунків.Справжній секс починається задовго, задовго до спальні...З самого ранку, а може і за кілька днів до романтичної зустрічі. З натяків, розмов, зізнань, легких дотиків. З того моменту, як партнери починають ділитися своїми бажаннями і фантазіями. З вибору нижньої білизни і обстановки.Всі ці незначні, здавалося..

Моя втіха: Як правильно доглядати за іграшками і аксесуарами

18.08.2019

0   24

Вони люблять, щоб їх любили. Щоб їх пестили, плекали і правильно за ними доглядали.Вони дарують задоволення і допомагають розкрити нові грані чуттєвості. А натомість вимагають дбайливого і якісного догляду. Все це про іграшки та аксесуари для дорослих, незамінні атрибути спальні. Отже, якого ж догляду потребують сексуальні іграшки та аксесуари? Універсального рецепту догляду за іграшками для дор..

Зустріч, до якої ти і не жила-то зовсім ... Обираємо перший вібратор

17.07.2019

0   67

Скажи мені, який у тебе вібратор, і я скажу, хто ти! Як, у тебе його ще немає?! Тоді ти або дівчина-школярка, або табуюєш тему сексу. Але якщо вже ти опинилася на цій сторінці - це не випадково, і ПОРА ВЖЕ вибрати свій ПЕРШИЙ ВІБРАТОР? Для початку, які ж є вібратори?  Якщо уява малює тобі великий реалістичний ділдо і-і-і..... і все, тоді ця сторінка тебе точно здивує.   Ти можеш ..