• Киев, ул. Краковская, 7, ор-р м.Дарница
  • info@danni.com.ua
ПН-ПТ 09:00 - 19:00
СБ-НД 10:00 - 18:00

Кошик порожній!

Міфи і стереотипи в сексі

Міфи і стереотипи в сексі

2019-11-28 12:18:39   0   124

Недостатня освітня база навіть в такому делікатному питанні, як секс породжує масу проблем, небажання вивчати цей процес вводить багатьох людей в оману і може зіпсувати задоволення від життя.

Давайте розберемося в найпоширеніших байках про секс, підкріпивши це фактами і логічним мисленням.

Чоловіки хочуть сексу більше ніж жінки

Отже, жінки завжди шукають серйозних відносин і любові.

Це не завжди так.

Сексуальний потяг - це досить непостійне явище. Додайте до цього темперамент, гормональні сплески і Ви помітите, що гендерна приналежність зовсім не на першому місці. Доведено, що чоловіки і жінки однаково реагують на перегляд фільмів сексуального характеру, еротичні історії, прослуховування аудіозаписів зі звуками сексу. На появу міфу, що чоловіки хочуть сексу більше, ніж жінки, вплинули, скоріше, культурні норми щодо сексу, які беруть свій початок з незапам'ятних часів, де чоловік самець і годувальник, і для нього бажання статевих зносин це норма. А для жінок соромно навіть говорити про це, і, тим паче, бажати сексу або відкрито про це говорити. Через культуру і релігію жінкам було нав'язано відсутність сексуального інтересу. Повільно але впевнено суспільство відходить від цього. А значить, дослідження відношення чоловіків і жінок до сексу починають збирати актуальну інформацію.


Мастурбація шкідлива для здоров'я

Це роблять усі! Якщо не роблять, значить або не знають як, або налякані всілякими повчаннями і страшилками від бабусь і дідусів, мам і тат, суспільства, в кінці кінців. Пора вже зарубати на носі - мастурбація не несе ніякої шкоди для здоров'я дорослої людини. Це нормальний фізіологічний процес. Винятки є скрізь, тому можливі деякі негативні наслідки від використання неякісних іграшок або відсутності гігієни. Серед плюсів в першу чергу потрібно виділити той факт, що під час самостійної стимуляції геніталій з метою отримання задоволення, чоловік або жінка пізнають своє тіло. Найчастіше люди займаються самозадоволенням раніше, ніж трапляється перший секс. Також це хороший спосіб зняти напругу, підвищити настрій, швидко і солодко заснути. Якщо регулярно відчувати оргазм, Вам точно забезпечений свіжий і рівний тон шкіри. І, всупереч багатьом страшним вигадкам, Ваші руки не покриються волоссям і Ви вже точно не осліпнете.


Довго, значить добре

Якщо вірити вченим, які вже давно вивчають це питання, середня тривалість статевого акту становить 5.4 хвилини. Географічний аспект не має особливого значення, якщо не враховувати турецькі пари, у яких цей час виявився істотно коротшим. І якось так склалося, що показником якості у нас вважається тривалий секс. А там уже ніхто не заглиблюється, наскільки хорошим він був і чи всі учасники цього дійства залишилися задоволені. Зрозуміло, секс не зводиться лише до безпосередньо введенню члена в піхву і сім‘явиверженню. Вчені могли не враховувати прелюдію, обмежившись лише технічними показниками від і до.

Та й для кожної пари показник «нормальної» тривалості сексу індивідуальний. Хтось справляється за лічені хвилини, охоплений миттєвою пристрастю і навіть не потребує часу для збудження. Комусь потрібен час щоб розслабитися, звикнути, насолодитися процесом, відчути. Співпадіння або розбіжність темпераментів теж вносить свої корективи в тривалість процесу. Навіть звичайні фізіологічні особливості (розміри статевих органів, достатня кількість змазки, втома), а також час і доречність відіграють велику роль. Тому постарайтеся насолоджуватися кожним моментом, враховуйте побажання свого партнера, говоріть про свої уподобання і пам'ятайте, що ваша «нормальність» може відрізнятися від інших. Ми ж не марафон біжимо.


Розмір має значення

Можливо це і так. Але! Тільки для деяких жінок в разі певних типів оргазму.

Дами, які досягаю оргазму шляхом стимулювання вагіни дійсно обирають розміри більше середнього. Але скільки жінок, стільки і вподобань. Фізіологічні особливості на те і особливості, що вони абсолютно індивідуальні. Будова жіночих статевих органів своєрідна. І у більшості жінок можуть виникнути больові відчуття при контакті зі славнозвісними «гігантами». Якщо вірити цифрам, то згідно з дослідженням, проведеним в одному з американських медичних центрів у Лос-Анжелесі було опитано близько 10000 чоловіків, які скаржилися на розміри. Та тільки у одного з 10000 була виявлена дійсно рідкісна аномалія розвитку статевого члена. А це означає, що не варто шукати проблем на порожньому місці.

Під час критичних днів неможливо завагітніти

Це поширене твердження Ви напевно чули дуже багато раз!

Але фактом є те, що яйцеклітина здатна дозріти як і до середини циклу, так і після. А це означає, що овуляція може зміститися. У свою чергу, сперматозоїди в піхві активні протягом тижня. Цикл змінюється, а це означає що жінка може завагітніти шляхом статевого контакту під час критичних днів.

Казки-це не для дорослих. Перевіряйте будь-яку інформацію і насолоджуйтеся одне одним без забобонів.

З турботою про Ваші оргазми, Danni …


Поділіться статтею в соцмережах

Коментарі:
Увага: HTML символи заборонені!