• Киев, ул. Краковская, 7, ор-р м.Дарница
  • info@danni.com.ua
ПН-ПТ 09:00 - 19:00
СБ-НД 10:00 - 18:00

Кошик порожній!

Створення власного домашнього відео

Створення власного домашнього відео

2018-06-24 20:24:54   0   507

Ви коли-небудь замислювалися про створення свого домашнього відео? Чи воно вже є в інтернеті? Це варто спробувати, щоб вийти на новий рівень відносин з Вашим партнером. Крім того, це відмінний спосіб розпалити ваше сексуальне життя та зафіксувати деякі гарячі спогади!

Ось основні моменти, про які варто подбати завчасно:

Світло
Це аматорське відео, тому ніхто не чекає, що ви будете використовувати професійне обладнання, але освітлення дуже важливо! Наявність гарного освітлення гарантує, що ви не втратите цікавих деталей в тіні, а також значно покращить загальну якість відео. Якщо є можливість, то краще використовувати природне сонячне світло. Якщо ні, то ввімкніть стільки світла, скільки зможете! Краще використовувати верхнє світло, а також як мінімум два додаткових світильника. Якщо ваша камера буде знаходитися у фіксованому положенні, поставте світильники по обидві сторони від неї.

Камера
Це, напевно, найбільш легка частина, враховуючи, що більшість людей мають високоякісну камеру вбудовану в телефон. Якщо камера буде перебувати у фіксованому положенні, то подумайте заздалегідь, як і на чому її закріпити. Це може бути штатив, або можна оперти її на стопку книг або ін.

Мотор! 
Тепер найцікавіша частина - секс. Пам'ятайте, що важливо доставляти задоволення собі та партнеру, тому забудьте, що вас знімає камера, і просто насолоджуйтесь моментом! Робіть те, що приносить вам найбільше задоволення, та дозволяйте речам розвиватися природним чином. Не квапте події та пам'ятайте, що якщо є якісь кадри, які вам не сподобаються, ви зможете їх просто видалити.

Тепер все, що залишилося зробити, це подивитися відео. Експериментуйте з різноманітною еротичною білизною та насолоджуйтеся!


Поділіться статтею в соцмережах

Коментарі:
Увага: HTML символи заборонені!