Інтернет-магазин працює в стандартному режимі

  • Киев, ул. Краковская, 7, ор-р м.Дарница
  • info@danni.com.ua
ПН-ПТ 09:00 - 19:00
СБ-НД 10:00 - 18:00

Кошик порожній!

Матеріали секс іграшок

Купуючи річ, ми насамперед звертаємо увагу на матеріал, з якого вона виконана. Інтимні товари не виняток, адже матеріал, з якого виготовляють інтимні девайси - відіграє значиму роль в якості одержуваного задоволення, безпеки використання, в допустимих лубрикантах, умов зберігання та догляду. У даній статті ви ознайомитеся з матеріалами іграшок для дорослих, позитивними і негативними якостями їх, дізнаєтеся, як за ними доглядати, які лубриканти допустимі для кожного виду матеріалу.

До найбільш поширених матеріалів відносяться:

Ознайомимося з кожним видом матеріалу більш детально.

Силікон

анімація пружності силікону

Силікон можна назвати найбезпечнішим матеріалом для виготовлення іграшок для дорослих, особливо якщо мова йде про медичний силікон, який не містить фталатів, не викликає алергічних реакцій. Секс іграшки з силікону найнадійніші, тому з нього виготовляють більшість типів іграшок (вібратори, мастурбатори, іграшки для анального сексу та ін.).

анімація пружності вібратора

У догляді матеріал невибагливий, для чищення можна використовувати мильний розчин або антибактеріальний засіб без спирту. Після використання рекомендовано витягти батарейки, сушити природним шляхом.

Підходить змазка на водній основі.

Плюси: приємний на дотик, гнучкий, невибагливий у догляді, без запаху, гіпоалергенний, довговічний.

Мінуси: ціна, жорсткіше інших реалістичних матеріалів.

Скло

фото скляних анальних пробок

Досить таки якісний матеріал для виготовлення фалоімітаторів, анальних іграшок і багато чого іншого. Цей матеріал не містить шкідливих домішок, витримує високі і низькі температури.

Легко очищається водою, мильним розчином або будь-яким антибактеріальним засобом.

Сумісний з будь-якими видами змазок.

Плюси: гіпоалергенний, міцний, безпечний, простий у догляді та зберіганні, без запаху, допустимо використання у воді, дизайн іграшок.

Мінуси: жорсткість, відсутність вібрації та інших додаткових функцій.

Метал

фото металевих анальних пробок

Практично найдовговічніший матеріал. З нього виготовляють: фалоімітатори, анальні пробки, різні кульки для тренування м'язів піхви та інше. Іграшки з металу прекрасно тримають температуру.

Очищати можна теплою водою з мильним розчином, різними неагресивними очисниками.

Можна використовувати з будь-якими видами змазок.

Плюси: тримає температуру, припустимий для використання у воді, простий у догляді, міцний, не пористий, без запаху.

Мінуси: при використанні агресивних чистячих засобів може виникнути корозія, відсутність вібрації та інших додаткових функцій.

Дерево

фото дерев'яна анальна пробка

Специфічний матеріал, в основному з нього виготовляють анальні пробки. Це дуже міцний матеріал, але є багато неприємних нюансів в плані догляду та зберігання.

Обробляти спеціальними антибактеріальними засобами, зберігати в сухому місці, не допускати попадання зайвої вологи.

Можна використовувати лубриканти на водній основі.

Плюси: міцність, відсутність запаху.

Мінуси: жорсткий матеріал, пористий, вбирає запахи, не можна використовувати у воді, немає додаткових функцій.

Пластик (ABS)

фото вибропули

Дуже міцний матеріал, безпечний для людини, дуже поширений в індустрії виробництва секс іграшок, адже іграшки з нього можуть мати різноманітні відтінки. З пластика виготовляють різні вібропулі, вакуумні стимулятори, вібратори, вагінальні кульки. Це недорогий та гіпоалергенний матеріал.

Особливого догляду не потребує, миється водою з милом, також можна використовувати антибактеріальні засоби для іграшок. Зберігати бажано в окремій сумочці.

Підходять будь-які лубриканти.

Плюси: приємний матеріал, без запаху, доступний, простий у догляді та зберіганні, добре передає вібрації, допустимо використання у воді.

Мінуси: жорсткий матеріал.

Кібер-шкіра та інші реалістичні матеріали (CyberskinTM, UR3, FuturoticTM, NeoSkin°, Soft TouchTM, UltraSkin, and FauxskinTM)

gif фалоімітатор з кібер-шкіри

Більшість відомих брендів в індустрії секс іграшок має свої запатентовані назви. Іграшки з цих матеріалів дуже реалістичні, схожі за зовнішнім виглядом і відчуттями на справжню шкіру, тому цей матеріал ще називають «жива шкіра». Але це досить дорогий матеріал і іграшки з нього потребують особливого догляду. Розглянемо кілька видів секс іграшок з супер реалістичного матеріалу.

- Мастурбатори Fleshlight (Real Feel Super Skin)

Реалістичні мастурбатори, дуже схожі на реальну шкіру і зовні і на дотик. Викликають реалістичні відчуття, але вимагають особливого догляду.

Чистити їх можна тільки водою, без застосування миючих засобів, обов'язково потрібно висушувати іграшку природним шляхом, не витирати, а також важливо стежити за зовнішнім виглядом виробу, якщо з'явилися подряпини, то необхідно замінити іграшку.

Поєднуються з лубрикантами тільки на водній основі.

Плюси: м'який матеріал, приємний, реалістичний.

Мінуси: пористість, недовговічність, особливий догляд і зберігання.

- Реалістичні вібратори і фалоімітатори, мастурбатори Doc Johnson (Ultraskin)

Ще один вид реалістичного матеріалу для секс іграшок. Максимально наближений до справжньої шкіри, м'який, приємний, швидко підлаштовується під температуру тіла.

Можна промивати водою або мильним розчином, сушити природним шляхом, зберігати у тальку, в сухому темному місці в окремому мішечку.

Дозволено застосування змазок на водній основі.

Плюси: м'який матеріал, приємний, схожий на справжню шкіру.

Мінуси: пористість, недовговічність, особливий догляд і зберігання, можлива поява запаху, якщо використовувати з партнером, рекомендовано користуватися поліуретановими презервативами.

- Мастурбатори Tenga

gif tenga мастурбатор

З величезного розмаїття різних мастурбаторів, одним із затребуваних і популярних, є мастурбатори Tenga. Іграшки цього бренду м'які, еластичні, різноманітного дизайну і форми, а також є одноразові моделі. Зручні у використанні та прості у догляді.

Промивати їх можна і звичайною водою і мильним розчином. Просушувати природним шляхом, деякі моделі мають спеціальні підставки для зручного сушіння.

Можна використовувати лубриканти на водній основі.

Плюси: є антибактеріальне покриття, м'який та приємний на дотик, багато різноманітних моделей.

Мінуси: пористий матеріал.

TPR/TPE (термопластична резина/термопластичний еластомер)

gif tpe фалоімітатор

Гіпоалергенний і безпечний для здоров'я матеріал, не токсичний, не містить фталатів. Цей матеріал широко поширений в медицині, для виготовлення дитячих і спортивних товарів, а також в секс індустрії. Секс іграшки з цього матеріалу м'які, приємні на дотик, можуть бути незвичайних форм і забарвлень. З нього виготовляють реалістичні вібратори і фалоімітатори, мастурбатори.

Очищати іграшки можна теплою водою з милом, зберігати в окремому чохлі, рекомендується використовувати з поліуретановими презервативами.

Можна використовувати силіконові змазки та змазки на водній основі.

Плюси: м'який, еластичний матеріал.

Мінуси: пористий матеріал, не довговічний, необхідний ретельний догляд, можлива поява запаху.

ПВХ (полівінілхлорид, PVC)

gif пружність pvc

Міцний і пружний матеріал, гладкий і приємний на дотик. З нього можна робити основу для іграшок, а також безпосередньо і саму іграшку. З ПВХ виготовляють реалістичні фалоімітатори, мастурбатори, ляльки, страпони, різні насадки на член і багато іншого.

Вироби можна мити водою, милом. Сушити природним шляхом, зберігати в чохлі.

Можна використовувати змазки на водній основі.

Плюси: міцний, м'який на дотик, підлаштовується під температуру тіла.

Мінуси: можливий специфічний запах, вимогливий у догляді, не довговічний, пористий.